[[[["field52","equal_to","150"]],[["set_value","field16","0",null,"field16"],["hide_fields","field16,field96"]],"and"],[[["field22","equal_to","0"]],[["show_fields","field23"]],"and"],[[["field52","equal_to","80"],["field52","equal_to","250"]],[["show_fields","field16,field96"],["set_value",null,"0",null,"field16"]],"or"]]
1 Step 1
1

BiLGİLERİNİZİ GİRİNİZ!

Lütfen bilgilerinizi dikkatli doldurunuz.Geri dönüş yapabilmemiz için önemli!

Adınız
Soyadınız
Parça veya Albüm Adı
Web Siteniz
Telefon Numaranız(Gerekli)
Şehir

2

SİZE UYGUN BİR PAKET SEÇİNİZ

Mastering Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Mastering Paketlerimiz

Yüksek Kalitede MP3 istermisiniz ?

Parça başı 5TL'dir
mp3

3

PARÇA SAYINIZI SEÇİNİZ

Parça sayınız önemlidir!Fiyat bilgisi sistem tarafından otomatik olarak hesaplayacaktır!

Toplam : [ (field10 * field52)+(field10 * field16)] $


4

İSTEKLERİNİZİ YAZINIZ

Masteringe başlarken sizin bize gönderdiğiniz talimatlar dikkate alınacaktır. Lütfen olabildiğince detaylı ve anlaşılır yazmaya dikkat ediniz!Örnek: Basları yükseltin ,midleri kısın , Parçanın Fade Out'u 4:40'dan itibaren başlasın vb..

Detayları Buraya Yazınız
0 / 500

5

ONAY VERİNİZ

Ücret bilgisi yukarıda KDV hariç olarak hesaplanmıştır.İşleme devam edebilmek için Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini Okuyup kabul ediniz!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.
Sözleşmeyi OnaylayınLütfen Kullanıcı Sözleşmesini Okuyunuz.
Formunu Beğendiniz mi?isteğe bağlı
Görüşlerinizi Buraya Yazınız
0 / 500
Previous
Next
powered by FormCraft