AArtline Online Mix & Mastering Stüdyosu ,deneyimli Mastering mühendisleri, yüksek standartlarda analog ve digital Ekipman ile güvenilir, hızlı, yüksek kalitede, dünya standartlarında Mastering hizmetini uygun ve esnek fiyatlar ile alabileceğiniz bir Mastering stüdyosudur. Deneyimli Mastering  mühendisleri ile iletişim içerisinde olarak çalışma imkanını Mastering için gerekli en iyi Ekipman ile birleştiren mastering stüdyomuz online internet üzerinden mix ve Mastering hizmeti vermektedir. Çalışmalarınızın her aşamasında işinize dahil olabileceğiniz bir hizmeti , müziğinizi tanıyan , anlayan ,ve müziğinize dahil olmaktan büyük keyif alacak bir ekip ile çalışma imkanı sunuyoruz.

Bütün işimiz müziğinizin daha
duyulmasını sağlamak.

En iyi Ekipman , gerekli deneyim ki yüzlerce müzisyen , yapımcı, besteci , aranjör ile değişik müzik türleri için çalışırken geçirilen binlerce saat ve sayısız ses işlemi bunu kolaylaştırıyor. Ekibimiz müziğinizi bir üst seviyede , daha kaliteli, daha geniş, daha parlak , daha derin , daha fark edilir duyurmak için detaylı hızlı bir çalışmayı en iyi ekipmanları kullanarak yapıyor.Ses seviye savaşlarının yaşandığı günümüzde düşünülenin aksine müziğin daha yüksek duyulması iyi bir Mastering ya da mix yapıldığı anlamına gelmemektedir. Digital distorsiyon , cliping, günümüz digital kayıt sistemlerinin ve kayıtlarının ucuz Ekipman ve pluginler ile yapılan işlerinde sıkça görülen ve geri dönüşü imkansız problemidir. Kayıt ve mix aşamalarında doğru kullancağınız üst seviye Ekipmanlar işinizin her zaman daha rahat dinlenir olmasını ve profesyonel duyulmasını sağlayacaktır. Biz her zaman dinamik alanın rahatlığını ses seviyesine tercih ediyor ve müşterilerimizi de bu yöne çekmeye çalışıyoruz.Bir Mastering stüdyosunun tüm Ekipman en iyi kalitede olmak zorundadır.Kablolarından çeviricilerine kadar özenle seçilmelidir. Kullandığımız PRISMSOUND ORPHEUS AD/DA dünyadaki bir çok profesyonelin tercih ettiği mastering kalitesinde çeviricilere sahiptir.

Prism Sound’un meşhur ADA-8XR 8 kanal çeviricisi kalitesinde, mastering ortamlarında da kullanılabilecek düzeyde, sektörün en üst kalite Firewire ses kartıdır.BL Müzik
Deneyim ve üst kalite Ekipman bir mastering stüdyosunda aramanız gerekn en önemli özelliklerdir. Büyük bedeller ödeyerek, uzun zaman harcayarak yaptığınız müziklerinizi , kötü Ekipmana sahip ya da sadece pluginler ve vasat çeviriciler ile çalışan , deneyimsiz , müziğinizi iyi bilmeyen, onu analiz edebilecek seviyede müzik bilgisine sahip olmayan , işleyiş esnasında sizinle etkileşimde bulunmayan kişilere teslim etmeniz ,müziğinizin daha basit, ucuz, kapalı , amatör ve derinlikten yoksun duyulmasını sağlayacaktır.. Doğru seçim iyi Ekipmanı olan ve bundan taviz vermeyen , deneyimli, müziğinizi bilen tanıyan, onu analiz edebilecek müzikal seviyeye ve tecrübeye ulaşmış, işleyiş esnasın fikirlerinize değer verip sizi de işleyişe katan , tüm bu işleri uygun fiyata yapan mastering stüdyosu olmalıdır.Mastering aşamasında iyi analog ve digital Ekipman, doğal bir duyumu, daha iyi balansda, müziğinizin karekterine zarar vermeden her sistemde müziğinizin daha pro duyulmasını , rahat dinlenilebilir olmasını sağlayacaktır.Online mastering siparişleriniz için hazırladığımız sitemiz üzerinden işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi , direkt bizimle irtbat kurarak da mastering hizmeti alabilirsiniz.Sitemizde MasteringNedir? sorunuza cevap bulabilir “örnek” parçalar dinleyebilir,  ses dosyalarınızı masteringe nasıl hazırlayabileceğinizi adım adım öğrenebilir ya da bizden Albümünüzün bir  parçasına kısa demo mastering  yapmamızı isteyebilirsiniz. Mastering paket ve  fiyatlarımızı site üzerinden öğrenilebilir ama yine de proje bazında ya da uzun süreli çalışmalar için iletişim sayfamızdan ayrı fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

HHAKAN NART | Mix & Mastering Mühendisi
1985 yılında profesyonel müzisyenlik yapmaya başladı çeşitli rock gruplarında gitarist olarak sahne aldı , albüm kayıtlarında gitar ve bass gitar çaldı. 1992 senesinden sonra yine rock gruplarında ve çeşitli pop orkestralarında bateri çaldı.1998 den itibaren profesyonel müzisyenlik kariyerinin yanı sıra kayıt teknisyenliği, PA tonmaister olarak çalıştı.1998 den günümüze kadar çeşitli gruplar ve sanatçılar ile kayıt seanslarında bulundu kayıtlar aldı , aranjörlük , bestecilik ve prodüktörlük yaptı. 2002 de kurduğu Artline firması ile müzik çalışmalarını kendi firması bünyesine taşıdı. Film ve reklam müzikleri besteciliğinin yanı sıra müzisyen ve pordüktör olarak kayıtlarda ve sahne de yeralmaya devam etmektedir. Kendi albüm projesini hayata geçirmek için çalışmalar yapmaktadır.Artline Mastering de mastering mühendisi olarak çalışmaya devam etmektedir.Placeholder

EkipmanPlaceholder

ReferanslarPlaceholder

Resim Galeri